
Шлея для собак Collar для великих собак N3 72-94 см зелена (0647) (a416330)
872 ₴
- Готово до відправки
- Код: 416330
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брезентова стрічка, застосована в шлеї, виготовлена на 100% з натуральної бавовни й має вставки з натуральної шкіри. Встановлена повністю сталева якісна фурнітура. По колу в текстуру шлеї внесені смужки зі світловідбивною ниткою.
Основна особливість шлеї — надійність. Всі шлеї проходять сувору систему контролю якості на спеціальному тестовому обладнанні. Проводяться випробування на міцність.
Завдяки винятковим властивостям матеріалу, з якого вона виготовлена, шлея слугуватиме вам і вашому вихованцеві дуже довго.
Міцна, зручна конструкція, легко чиститься, швидко висихає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бавовна |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Розмір петлі для тулуба | 90-105 см |
| Розмір петлі для шиї | 72-94 см |
| Тип | шлея-антиривок |
| Ширина шлеї | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴

