
Машинка для стрижки Magio MG-593 (v308582)
688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 308582
Машинка для стрижки волосся MG-593 дозволяє не тільки економити свій час, уникаючи черг і попередніх записів до перукаря, а й коригувати свою стрижку в будь-який час. Такий аксесуар буде просто незамінний для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно. Вона виконана в стильним дизайні і проста у використанні.
Потужний, але тихий мотор працює якісно і без вібрацій. Леза з титановим покриттям дозволяють машинці відмінно справлятися із завданням. Ергономічна рукоятка машинки добре лягає в руці, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза і гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожна стрижка була безпечною і приємною.
Леза після використання можна чистити за допомогою щіточки, яка йде в комплекті. У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребеня, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 12 мм. Завдяки легкості і компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні і підходить і для дорослих, і для дітей. У комплект також входять гребінець, ножиці і масло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 355 г |
| Вага в пакованні | 500 г |
| Габарити | 18 х 4.5 х 4.5 см |
| Габарити в пакованні | 23 х 14 х 6 см |
| Довжина стриження | 3 - 12 мм |
| Додатково | низький рівень шуму |
| Комплектація | олія для змащення лез, машинка для стриження, ножиці, гребінець, щіточка для чищення, насадки (4 шт.): 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм |
| Живлення | от сети |
| Тип керування | повзункове |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Колір | Чорний, Бронзовий |
- Ціна: 688 ₴


