
Свердло DeWALT по металу "EXTREME2" HSS-G, 9.0х125х78 мм, 1 шт. (DT5555_1) (o273919)
367 ₴
- Готово до відправки
- Код: 273919
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина робочої частини | 78 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Загальна довжина | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Матеріал свердла (хвостовика, наконечника) | HSS-G |
| Робочий матеріал (застосунок) | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴
