
Гайковерт Einhell CC-IW 450 (2048304) (n367143)
3 432 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний ударний гайковерт Einhell CC-IW 450 універсальний інструмент для заміни шин без особливих зусиль і в найкоротший термін. Зручний кулісний перемикач забезпечує швидке перемикання праве/ліве обертання. Зручне захоплення й утримання інструмента забезпечується за допомогою м'якої накладки в місці захоплення і прогумованої ручки.
Особливості:
- Електричний ударний гайковерт для зняття коліс
- Кулісний перемикач для швидкої зміни напрямку обертання
- М'які накладки для зручної роботи та надійного утримання
- Ударний механізм у міцному корпусі витримує великі навантаження
- У комплекті з 4 торцевими ключами (17, 19, 21 і 22 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний крутний момент | 300 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (Д х Ш х В) | 255 х 265 х 90 мм |
| Число обертів холостого ходу | 2600 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 432 ₴



