
Гайковерт Einhell CC-IW 950/1 (4259951) (n367142)
4 404 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний ударний гайковерт Einhell CC-IW 950/1 універсальний інструмент для заміни шин без особливих зусиль і в найкоротший термін. Зручний кулісний перемикач забезпечує швидке перемикання праве/ліве обертання. Зручне захоплення й утримання інструмента забезпечується за допомогою м'якої накладки в місці захоплення і прогумованої ручки. Потужний двигун у 950 Вт у міцному корпусі дає змогу створити крутний момент у 450 Нм.
Ударний гайковерт Einhell CC-IW 950/1 постачається в комплекті з чотирма битами гайкового ключа (17, 19, 21 і 22 мм) у зручному пластиковому кейсі.
Особливості:
- Потужний мотор 950 Вт
- Тумблер для швидкого реверсування напрямку праве/ліве обертання
- М'яка ручка для зручного захоплення
- Ударний механізм у міцному корпусі
- У комплекті з 4 гайковими бітами (17, 19, 21 і 22 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний крутний момент | 450 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | ручка з м'якою накладкою |
| Розміри (Д х Ш х В) | 320 х 80 х 240 мм |
| Число обертів холостого ходу | 2300 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 404 ₴



