
Повітряний фільтр для автомобіля Mahle LX3502 (v106049)
617 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 3502 |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 62.3 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴
