
Шабельна пила Einhell TE-AP 18 Li - Solo (4326300) (n91998)
2 994 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2600 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Розмір ходу полотна | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Дерево | 100 мм |
| Довжина: | 410 мм |
| Метал | 6 мм |
| Призначення | Побутовий |
| Живлення | акумуляторна |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴




