
Шабельна пила Einhell TC-AP 650 E (4326141) (g91997)
2 994 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 184 мм |
| Дерево | 150 мм |
| Довжина: | 490 мм |
| Метал | 10 мм |
| Призначення | Побутовий |
| Живлення | Мережа |
| Ширина | 81 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴
