
Викрутка акумуляторна Einhell TC-SD 3,6 Li, акумуляторний (4513442) (r88689)
1 110 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.92 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Максимальний крутний момент | 3 H*m |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1 шт |
| Діаметр патрона | 6.35 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 200 об/хв |
| Призначення | Побутовий |
| Особливості | індикатор заряду акумулятора, набір біт, ручка з м'якою накладкою |
| Режим інструменту | реверс, безударний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів крутного моменту | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴

