
Фільтр салону Wixfiltron WP2111 (d110526)
384 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2111 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | вугільний |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 215 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴
