-4%

Блок живлення ASRock 650W Challenger (CL-650B) (l694008)
2 999 ₴
2 869 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм +3.3 V (A) | 20 |
| Вихідний струм +5V (A) | 20 |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Стандарт 80 PLUS | Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Роз'єми | |
| Кількість FDD | 4 шт. |
| Кількість SATA | 8 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Захист від | OCP (захист від перевантаження струмом на кожному каналі), OPP (захист від перевантаження за сумарною потужністю), OTP (захист від перегрівання), OVP (захист від перевищення напруги), SIP (Захист від стрибків струму та напруги), SCP (захист від короткого замикання) |
| Розміри, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869 ₴





