
Прасувальна дошка Eurogold Nova Plus Monoblock Blue (56458L) (r589803)
2 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окрасою асортименту прасувальних дощок 2022 є модельний ряд NOVA. Особливість полягає в поєднанні елементів, що полегшують роботу з прасування. Завдяки своїй конструкції такі дошки надійні та стійкі, мають привабливий зовнішній вигляд, зручні у використанні — легко розкладаються та складаються.• Матеріал: сталь
• Має суцільну монолітну металеву основу — моноблок
• Розмір робочої поверхні дошки для прасування — 38х120 см
• Чохол — 100% бавовна, поролон — 5 мм
• Регулювання дошки для прасування за висотою
• Додаткове обладнання: розетка з подовжувачем для простоти та легкості використання
Продукція ТМ Eurogold — це завжди висока якість! За наші високі стандарти в підході до вироблення продукції ми відповідаємо своїм ім'ям. Шукайте на нашій продукції фірмові нашивки та логотип Eurogold.
• Має суцільну монолітну металеву основу — моноблок
• Розмір робочої поверхні дошки для прасування — 38х120 см
• Чохол — 100% бавовна, поролон — 5 мм
• Регулювання дошки для прасування за висотою
• Додаткове обладнання: розетка з подовжувачем для простоти та легкості використання
Продукція ТМ Eurogold — це завжди висока якість! За наші високі стандарти в підході до вироблення продукції ми відповідаємо своїм ім'ям. Шукайте на нашій продукції фірмові нашивки та логотип Eurogold.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75-95 см |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | подовжувач, Регулювання за висотою |
| Розмір робочої поверхні | 120 х 38 см |
| Колір | Блакитний, Синій, Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴



