
Секатор Gartner гілкоріз 3,75м (80001053) (f543163)
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543163
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За допомогою цього інструменту обрізати гілки з кущів і дерев легко і зручно. Леза гілкорізу виготовлені з міцної карбонової сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям, що забезпечує тривалий термін служби інструмента. Ергономічне покриття ручок овальної форми запобігає ковзанню інструмента у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 3750 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Кількість | один предмет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴
