
Кухонний комбайн Cecotec CCTC-04183 (j444872)
10 676 ₴
- Готово до відправки
- Код: 444872
Багатофункціональний кухонний робот CECOTEC Mambo з 23 встановленими функціями.
Ви можете подрібнити, нашаткувати, замішати, збити, емульгувати і використовувати функцію турбо. Простота керування завдяки новому інтуїтивно зрозумілому цифровому дисплею та сенсорній панелі керування, а стильний дизайн чудово поєднується з будь-яким типом кухні.
- Сенсорна панель керування
- Інтелектуальна система потужності нагріву
- Потужність двигуна 1700 Вт
- Вбудований таймер та 10 регульованих швидкостей
- Технологія Security Check System
Зрозуміле управління
Завдяки новому інтуїтивно зрозумілому цифровому дисплею та сенсорній панелі керування Ви легко зможете керувати кухонним роботом CECOTEC Mambo.
Легке та якісне замішування
Інноваційна ложка MamboMix для змішування та замішування, що дозволяє досягти ідеальних результатів за рахунок розтягування тіста до 2.5 кг під час приготування.
Рух SlowMambo дозволяє готувати за низької температури, постійно перемішуючи традиційним способом.
Повний контроль 10 швидкостей, регульований таймер до 12 годин настроювана температура від 37 до 120 градусів Цельсія дозволяє кухонному роботу бути максимально ефективним під час приготування Ваших страв.
Велика потужність
Інтелектуальна система теплової потужності, яка регулює температуру на 10 рівнях, щоб уникнути перегріву та запобігти пригоранню їжі. Надпотужний двигун використовує потужність 1700 Вт як на високих, так і низьких швидкостях.
Будь-які страви - легко та просто
Глек із нержавіючої сталі великої ємності до 3.3 літрів та численні аксесуари дозволяють створювати будь-які кулінарні шедеври, які ви собі можете уявляти, а на пароварці можна приготувати до 3 страв одночасно.
Корисно та зручно
Разом з кухонним роботом CECOTEC Mambo в комплекті йде повна книга рецептів та доступ до інтерактивної соціальної спільноти та всіх рецептів, які можна приготувати разом з Cecotec. А відмінна кількість аксесуарів дозволяє легко та просто готувати будь-які страви за мінімальної кількості часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Об'єм чаші | 3.3 л |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 40 х 40 х 25 см |
| Додаткові функції | Таймер, автоматичні програми приготування |
| Насадки | блендер , гак для замісу тіста , тертка/шинковка, віночок |
| Об'єм блендера | 3300 мл |
| Особливості | led-підсвітка, Таймер, Турборежим, функція приготування, Дисплей |
| Режими | турбо |
| Тип | кухонний комбайн |
| Функції | замішування тіста, подрібнювач, змішування, Блендер |
- Ціна: 10 676 ₴



