
Набір посуду Tefal Ingenio Easy Cook & Clean 10 предметів чорний (L1539053) (u690498)
5 462 ₴
- Готово до відправки
- Код: 690498
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ingenio від Tefal — це універсальний набір посуду зі знімною ручкою, який підходить для плити, духовки, сервірування, зберігання в холодильнику та компактного зберігання. Завдяки індикатору нагріву Thermo-Signal та новому антипригарному покриттю посуд забезпечує ідеальне приготування та легке очищення. Виготовлено у Франції з урахуванням високих стандартів якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Знімна ручка |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр | 24 см |
| Діаметр ковша | 20 см, 16 см |
| Діаметр сковороди | 28 см, 24 см |
| Діаметр сотейника | 24 см |
| Кількість у наборі | 10 |
| Комплектація | 2 ручки, 2 сковороди, 3 кришки, 2 ковші |
| Кришка | силікон | скло |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь | бакеліт |
| Об'єм | 1.7 л | 2.7 л|3.2 л |
| Серія | Ingenio Easy Cook & Clean |
| Сумісність із плитами | керамічні плити, електричні плити , газові плити |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 462 ₴









