-9%

Рюкзак для ноутбука HP 15.6" Laptop Backpack (9W0Z7AA) (j654947)
1 349 ₴
1 226 ₴
- Готово до відправки
- Код: 654947
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Беріть свою техніку з собою в одну сумку, яка вміщає все. Незалежно від того, де ви працюєте, вам знадобиться легкий рюкзак із кишенями, захистом і комфортом, щоб ви рухалися. Відкрийте можливості продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Індонезія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37 кг |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | пена EPE|Полиэстер |
| Особливості | застібка на блискавці |
| Розміри загальні | 305 x 440 x 110 мм |
| Спинка | м'яка |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴


