
Процесор AMD Ryzen 7 7700X (100-000000591) (z44442)
11 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44442
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Внутрішня тактова частота | 4.5 ГГц |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Комплектація | Tray |
| Показник TDP | 105 Вт |
| Роз'єми | AM5 |
| Сімейство процесора | Ryzen 7 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Базова частота графічного процесора | 400MHz |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Дата виходу | 27.09.2022 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.4 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 2.20 GHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Обсяг кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 512KB |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 8MB |
| Обсяг кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Техпроцес | 6nm |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 620 ₴
