-6%

Фарбопульт Tekhmann TSG-650 (849162) (k589991)
2 200 ₴
2 078 ₴
- Готово до відправки
- Код: 589991
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Продуктивність фарбопульта | 0.5 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Електричний |
| Діаметр форсунки | 1 мм, 1.8 мм |
| Додаткові характеристики | регулювання тиску, регулювання факела |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Розташування бачка | нижнє |
| Тип | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 078 ₴
