
Пилосос Astor VC 1930 BR (q515105)
1 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515105
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний вертикальний пилосос VC-1930BR призначений виключно для сухого прибирання приміщень. Пристрій має гарні портативні можливості і малої ваги. Ергономічна ручка дозволить Вам докладати мінімум зусиль під час збирання.
Пристрій має гарні портативні можливості і малої ваги. Не потребує багато місця для зберігання.
Клас енергоспоживання - А
Ергономічна ручка дозволить Вам докладати мінімум зусиль під час збирання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Інший |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість шарів фільтрації | 3 |
| Живлення | от сети |
| Розмір | 535 х 180 х 155 мм |
| Тип пилососа | ручний |
| Керування | На корпусі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴








