
Монітор AOC CU34V5CW/BK (z290461)
17 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: 290461
Вигнутий ультраширокий монітор від компанії AOC. Він отримав діагональ 34" дюймів, VA-матрицю, роздільну здатність WQHD (3440x1440) та співвідношення сторін 21:9, які дозволять якісно та продуктивно працювати з графікою спеціалістам творчих галузей, а також з головою поринути в захопливу гру. Для завдань будь-якої складності передбачено режим «зображення поруч із зображенням» (Picture by Picture MultiView). USB-C з технологією Power Delivery до 65 Вт, 4 USB-порти та HDMI забезпечують широкі можливості підключення. Простий та безпечний вхід із вбудованою веб-камерою Windows Hello.
Виробник оснастив монітор декількома необхідними технологіями. Flicker-Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана. Режим Low Blue Light фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі. AdaptiveSync забезпечить плавне відображення навіть найдинамічніших сцен гри.
Дизайн виробу лаконічний, стильний, виконаний в чорному кольорі. Підставка має сучасний вигляд та характеризується стійкістю. Для зручності користування, висоту, поворот та кут нахилу монітора можна легко змінювати. Завдяки наявному кріпленню VESA, його можна підвішувати на стіну, що зможе значно зекономити простір в кімнаті або на робочому столі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Час відгуку матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Вбудована вебкамера | Да |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Діагональ дисплея | 34" |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Нeadphone | 1 х DisplayPort | 1 х USB Type-C | 4 x USB 3.2|1 х HDMI |
| Контрастність динамічна | 20 000 000:1 |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Особливості | гніздо для замка Kensington, USB-концентратор |
| Поворот монітора (Swivel) | -28° ~ +28° |
| Підсвітка | WLED |
| Покриття | Матове |
| Роздільна здатність | 3440 x 1440 |
| Регулювання нахилу | -3° ~ +21° |
| Регулювання по висоті, мм | 130 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу , регулювання по висоті |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Тип монітора | Безрамковий , Для відеомонтажу, З вигнутим екраном , Широкоформатний , Геймерський |
| Кути огляду (горз./вертикаль.) | 178/178 |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Крок між пікселями, мм | 0.232 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 17 105 ₴








