-3%

Дискова пила Ryobi R18MMS-0, 18В ONE+, диск 85мм (без АКБ та ЗП) (5133004515) (a91779)
6 299 ₴
6 116 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91779
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркулярна пилка Ryobi R18MMS-0 (5133004515) - призначена для роботи по дереву, кольоровим металам, пластику, керамічній плитці.
Особливості:
- Універсальна пила 85 мм ідеальна для пиляння дерева, металу, гіпсокартону, пластику та плитки
- Інноваційний занурювальний механізм дає змогу робити акуратні пропили в деревині
- Швидкість 4250 об/хв дає змогу ефективно різати дерево на глибину до 26 мм, метал на глибину до 2 мм і плитку на глибину до 9 мм
- Універсальний пиляльний диск дає змогу працювати з різними матеріалами
- Безключове регулювання глибини різу дає змогу змінювати налаштування швидко та легко
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 15 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4250 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 85 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 26 мм |
| Додаткові функції | можливість під'єднання пилососа |
| Замена оснастки | ключова |
| Використання | ручне |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Призначення | Побутовий |
| Споживана потужність | працює від акумулятора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 116 ₴









