-4%

Секатор Verto короткого типа, 700 мм (15G254) (f543195)
1 040 ₴
994 ₴
- Готово до відправки
- Код: 543195
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.35 кг |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Тип інструмента | секатори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴
