-7%

Секатор Verto контактний, d різу 30мм, 520мм, 704г (15G255) (c505258)
2 075 ₴
1 934 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505258
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкорез універсальний VERTO, довжина 520 мм, діаметр різання до 30 мм. Призначений для підрізування тонких і товстих гілок. Лезо з тефлоновим покриттям, що забезпечує захист від корозії. Ергономічні та легкі рукоятки зі скловолокна з антиковзаючим покриттям забезпечують безпеку і комфорт під час роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.7 кг |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Загальна довжина | 520 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Матеріал рукоятки | Скловолокно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал ручки | Гума | Пластмаса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 934 ₴
