
Фільтр салону Denso DCF480P (t111432)
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111432
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MAZDA 2, 6, CX-7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF480P |
| Виробник | Denso |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | звичайний |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 195 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
