
Фільтр салону Profit 1521-2365 (n111186)
167 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111186
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RENAULT/DACIA LOGAN 12-. SANDERO 12-. RENAULT CAPTUR 13-. CLIO 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1521-2365 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Logan, Renault Captur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | звичайний |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 216 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴
