
Фільтр салону Wixfiltron WP6828 (u111095)
307 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111095
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPEL ASTRA II (Z KLIMATYZACJ? DELPHI) (НОМ. ОРИГ.1808610)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | Opel 1808610 |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | звичайний |
| Висота | 31 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 302 мм |
| Ширина | 199 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴
