
Фільтр салону Wixfiltron WP9114 (q111067)
233 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111067
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CITROEN XSARA PICASSO 12/99-> (НОМ. ОРИГ.6447.FF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citroen |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | звичайний |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 255 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴
