
Фільтр салону Wixfiltron WP9146 (u111064)
321 ₴
- Готово до відправки
- Код: 111064
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AUDI A3 II 1.9TDI, 2.0TDI; SEAT ALTEA, TOLEDO III 1.9TDI, 2.0TDI, SKODA OCTAVIA II 1.9TDI, 2.0TDI; VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toledo |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | Altea, Toledo, A3, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | звичайний |
| Висота | 58 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 147 мм |
| Ширина | 273 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴
