
Фільтр салону Bosch 1 987 435 503 (e110838)
936 ₴
- Готово до відправки
- Код: 110838
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 435 503 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 248 мм |
| Ширина | 198 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 936 ₴
