
Фільтр салону HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340324 (u110138)
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 110138
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1340324 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | звичайний |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина: | 253 мм |
| Ширина | 224 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴
