-20%

Каструля Resto Anser 24 см 5.8 л (92205) (d644750)
1 249 ₴
998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 644750
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля з кришкою колекції Anser.
Особливості
- Ергономічні складані ручки
- Скляна кришка з отвором для пари
- Мірна шкала всередині
- Капсульне дно посилене антидеформаційним диском
- Індукція (підходить для всіх типів плит)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Країна виробник | Китай |
| Кришка | скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в посудомийній машині | Да |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Об'єм | 5.8 л |
| Особливості | дві ручки, мірна шкала, міцний багатошаровий днище |
| Серія | Anser |
| Сумісність із плитами | газові плити , керамічні плити, електричні плити , індукційні плити |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Форма | Кругла |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Колір внутрішнього покриття | неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴









