
Настінний годинник Esperanza Wall Clock Roma 30 см (EHC018R) (m630185)
337 ₴
- Готово до відправки
- Код: 630185
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ESPERANZA EHC018R WALL CLOCK ROMA:
- Діаметр годинника - 30 см
- Товщина годинника - 3,4 см
- Корпус годинника з високоякісного пластику
- Циферблат зі спеціального художнього паперу
- Тихий і дуже точний кварцовий механізм
- Настінний гачок в комплекті
- Живлення - 1 батарейка 1,5 В типу АА (не входить в комплект)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | хвилини секунди | години |
| Бій | Немає |
| Різновид циферблата | Римські цифри |
| Діаметр циферблату, см | 30 см |
| Елементи живлення | батарейка АА — 1 шт (до комплекту не входить) |
| Колекція | Wall Clock Esperanza |
| Мелодія | Немає |
| Механізм | кварцовий |
| Особливості циферблата | без декора |
| Призначення | у вітальню, в офіс, до спальні, універсальні, в кухню |
| Розміри корпусу | 30 х 30 х 3.5 см |
| Стиль | дизайнерський |
| Тип циферблата | стрілковий |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму та деталей | тихий хід |
| Хід секундної стрілки | плавний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴


