-9%

Лампа для манікюру Sun FL940141 (m605680)
1 799 ₴
1 638 ₴
- Готово до відправки
- Код: 605680
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа для гель лаку SUN 6 від SUNUV це елегантний дизайн та функціональність!
- Потужність 48 Вт з можливістю перемикання на щадний режим 24 Вт
- 21 світлодіод
- Smart 2.0. Автоматичний захист від перегріву лампи. І режим запам'ятовування вибраного часу таймера, що активується при утримуванні кнопки таймера протягом 2-3 секунд. Вимикається подвійним натисканням будь-якої кнопки таймера
- Кнопки таймера: 30, 60 та 99 секунд
- Інфрачервоний датчик руху руки
- Режим нескінченності
- Дисплей
- Дно металеве на магнітах
- Удароміцний корпус та внутрішнє обладнання
- Матеріал: пластик+метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 240 х 160 х 70 мм |
| Дно | знімне |
| Кількість ламп/світлодіодів | 21 шт. |
| Матеріали для полімеризації | акрил , гель, гель-лак , інші покриття , led-гель |
| Потужність | 48 Вт |
| Особливості | Дисплей, магнітне дно, Таймер, Датчик руху |
| Застосування | для манікюру |
| Режими таймера | 60 сек , 99 сек, 30 сек |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 50000 годин |
| Тип | UV/LED лампа |
| Тип живлення | от сети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 638 ₴
