-8%

Зарядна станція BLUETTI EB3A 600W (EB3A) (a582313)
17 999 ₴
16 477 ₴
- Готово до відправки
- Код: 582313
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Інвертор чистої синусоїди змінного струму 600 Вт (стрибок 1200 Вт);
- Ємність 268 Вт·год;
- 430 Вт макс. Швидка подвійна зарядка (сонячна батарея + змінний струм);
- Акумулятор LiFePO4 із 2500+ життєвими циклами до 80%;
- 6 способів підзарядки (змінний струм/сонячна батарея/автомобіль/генератор/змінний струм+сонячна система/змінний струм+адаптер);
- 8 виходів для заряджання кількох пристроїв одночасно;
- Smart Control & Monitor у додатку BLUETTI;
- 200 Вт Макс. Сонячний вхід;
- Легко носити/ Швидка зарядка/ Безпечний і надійний/ Економічний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | З ручкою, Швидке заряджання батареї, З ліхтариком |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання від мережі 220 В | 2.3 год |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вихідні інтерфейси | 1 x USB Type C, 1 х розетка 220 В, 2 x USB Type A, прикурювач, 2 x DC-роз'єм |
| Ємність акумулятора | 268 Вт·год |
| Призначення | Для смартфонів, Для котлів |
| Період експлуатації | 2500 зарядів до 80% потужності |
| Розмір | 255 x 180 x 183 мм |
| Спосіб заряджання станції | мережа , сонячна панель, авто (прикурювач) |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 477 ₴




