
Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 55 (0.600.847.C02) (s505348)
3 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505348
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптимальна зручність використання: легкий кущоріз, спеціально для зниження навантаження на руки і спину. Зручність: добре збалансований інструмент та ергономічні ручки забезпечують зручне робоче положення. Виняткова характеристика: комбінація високою частотою двигуна і відстані між ножами 16 мм, для підрізання кущів невеликого і середнього розміру. Оптимальний баланс та ергономіка для зручності роботи в будь-якому положенні. Потужний двигун потужністю 450 Вт для ефективної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Довжина шини | 550 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 450 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зрізу | 16 мм |
| Особливості | захист леза |
| Живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴




