-2%

Кущоріз Ryobi RHT6760RL 650Вт, 60см, крок різу 30мм, 5.2кг (5133003647) (m505267)
6 199 ₴
6 066 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505267
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручне регулювання потужності
5-позиційне регулювання під ваші потреби.
Легкий у використанніНевелика вага і хороше балансування підвищують зручність користування.
Насадка HedgeSweepНасадка HedgeSweep дає змогу легко видаляти зрізані гілки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 600 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 650 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зрізу | 30 мм |
| Особливості | антиблокувальна система, поворотна ручка, двухсторонний нож |
| Живлення | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 066 ₴




