
Каністра автомобільна 2E 5 л, метал, 0.6мм, червоний (2E-JCM5H) (p383744)
693 ₴
- Готово до відправки
- Код: 383744
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каністра для палива 2E-JCM5H призначена для транспортування та зберігання палива. Якісне зовнішнє фарбування металевої каністри забезпечує стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 5 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 1 |
| Рідина | дизель , олія, бензин |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | горизонтальні, з лійкою |
| Тип кришки | нарізний корок |
| Товщина дна | 0.6 мм |
| Товщина стінок | 0.6 мм |
| Форма | стандартні |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴







