-5%

Драбина Tolsen 72см 2-сходинки (62680) (z356792)
1 790 ₴
1 697 ₴
- Готово до відправки
- Код: 356792
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | драбина |
| Висота майданчика | 47 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 120 см |
| Довжина в складеному вигляді | 79 см |
| Конструкція | одностороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴
