-8%

Акумуляторна батарея PowerPlant Apple iPhone X (616-00351) 2700mAh (SM110056) (j311824)
699 ₴
644 ₴
- Готово до відправки
- Код: 311824
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність акумулятора | Apple |
| Модель телефону | Apple iPhone X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40.7 г |
| Тип | стандартний |
| Місткість | 2700mAh |
| Мoдель | Apple iPhone X |
| Призначення | Для телефона |
| Напруга | 3.7V |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 56 x 94 x 5 мм |
| Сумісність | Apple |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴
