-3%

Акумуляторна батарея PowerPlant Huawei Mate 10 Lite (HB356687ECW) 3340mAh (SM150410) (t311819)
299 ₴
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 311819
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність акумулятора | HUAWEI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49.8 г |
| Тип | стандартний |
| Місткість | 3340mAh |
| Мoдель | Huawei Mate 10 |
| Призначення | Для телефона |
| Напруга | 3.7V |
| Партномер | HB356687ECW |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 65 x 85 x 3 мм |
| Сумісність | Huawei |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
