
Гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H (0.601.9J8.502) (j367119)
34 128 ₴
- Готово до відправки
- Код: 367119
Акумуляторний гайковерт GDS 18V-1050 H Bosch Professional - це високий крутний момент і потужність мережевого інструменту в акумуляторному виконанні.
Новий двигун BITURBO Brushless забезпечує високу продуктивність інструменту в поєднанні з акумуляторами ProCORE 18V.
Виняткова потужність при жорсткому загвинчування, порівнянна з мережевим інструментом в 1050 Нм.
Три рівня швидкості дозволяють точно керувати інструментом і підбирати оптимальний режим для будь-яких завдань.
Управління швидкістю здійснюється за допомогою призначеного для користувача інтерфейсу, який також відображає стан використання інструменту і дозволяє включити LED-підсвічування для роботи в приміщеннях з недоліком освітлення.
Поясний тримач дозволяє бути більш мобільними з використанням інструменту.
GDS 18V-1050 входить в акумуляторну сім'ю Bosch Professional 18В і сумісний з усіма акумуляторами з даної лінійки.
Напруга - 18В, Максимальний крутний момент в режимі відвернення - 1700 Нм, в режимі загортання - 1050 Нм, Режими швидкості - 3, Діаметр шурупів - М10-М24, Маса - 2,9 кг (без акумулятора), Підсвічування - так, Цифровий індикатор - да, Можливість кріплення до поясу - так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 1050 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | 8 |
| Комплектація | 2 батареї, гарантійний талон, заряний пристрій, інструкція з експлуатації (технічний паспорт), валіза, гайковерт |
| Посадкове місце | 3/4 " |
| Частота ударів | 2600 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 1750 об./хв |
- Ціна: 34 128 ₴
