-7%

Гайковерт Graphite Energy+ 18V, безщітковий, 2600об/хв, 330Нм, 1/2", 0.9кг (без АКБ та ЗП) (58G028-1) (s672711)
2 999 ₴
2 777 ₴
- Готово до відправки
- Код: 672711
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударний безщітковий гайковерт 1/2" макс. 330 Нм 18 В Energy+ 04-618 від GRAPHITE - це пристрій, що працює від акумуляторної системи Energy+. Він має насадку 1/2" і максимальний крутний момент відкручування гвинтів 330 Нм. Він досягає 180 Нм на 1-й передачі, 280 Нм на 2-й передачі та 320 Нм на 3-й передачі. Має можливість працювати на лівосторонніх швидкостях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 330 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Додатково | підсвічування робочої зони, прогумована ручка, скоба для кріплення до пояса, реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Комплектація | без акумуляторів та зарядного пристрою, документація, гайковерт |
| Посадкове місце | 1/2 " |
| Розміри (Д х Ш х В) | 202 х 152 х 75 мм |
| Частота ударів | 3300 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2600 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 777 ₴









