
Гайковерт Bosch GDR 18V-215 18V, 2х2Ah, 3800об/хв, 215Нм, M6-M16, кейс (0.601.9N2.022) (p672704)
11 281 ₴
- Готово до відправки
- Код: 672704
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо вам щодня доводиться вкручувати багато гвинтів, вам потрібен інструмент, який може виконувати роботу швидко та точно. GDR 18V-125 Professional може швидко вкручувати гвинти в дерево та метал зі швидкістю до 3300 об/хв.
Особливості:- Його крутний момент становить 215 Нм, що дозволяє легко вкручувати гвинти у тверду деревину.
- Компактна конструкція робить його ідеальним для роботи у важкодоступних, вузьких місцях.
- Інструмент має 2 режими автоматичного приводу для металу та деревини для гвинтів довжиною до 121 мм.
- Він має можливість автоматично зупинятися або сповільнюватися, коли досягає поверхні матеріалу, тому обробка буде якісною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальний крутний момент | 215 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | блокування увімкнення, підсвічування робочої зони, прогумована ручка, регулювання крутного моменту, скоба для кріплення до пояса, реверс |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт., документація, заряний пристрій, кейс, гайковерт |
| Посадкове місце | НЕХ |
| Розміри (Д х Ш х В) | 210 х 121 х 77 мм |
| Частота ударів | 3800 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 3300 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 281 ₴




