-7%

Гайковерт Neo Tools кутовий Energy+ 18V, 250об/хв, 60Нм, 3/8", адаптер 1/2" (без АКБ та ЗП) (04-603) (i672702)
3 199 ₴
2 964 ₴
- Готово до відправки
- Код: 672702
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальне застосування
Ця тріскачка є ідеальним вибором для механіків та майстрів, які працюють у важкодоступних місцях, забезпечуючи ефективне закручування та відкручування болтів і гайок.
Світлодіодне підсвічуванняДозволяє працювати в умовах обмеженого освітлення.
Прогумована рукояткаЗабезпечує комфортне та надійне захоплення інструменту.
Універсальний адаптер 1/2"Розширює можливості використання з різними насадками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Додатково | підсвічування робочої зони, реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Комплектація | без акумуляторів та зарядного пристрою, документація, гайковерт |
| Посадкове місце | 3/8 " |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Число обертів холостого ходу | 250 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 964 ₴








