
Настінний годинник Esperanza Wall Clock Lyon 25см Black (EHC016K) (o630193)
331 ₴
- Готово до відправки
- Код: 630193
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник ESPERANZA EHC016K CLOCK Lyon використовується не тільки для відображення часу.
Завдяки елегантному і стильному дизайну відмінно декорують квартири, офіси, магазини і ресторани.
Особливості:
- Діаметр - 25 см
- Товщина - 3.6 см
- Матеріал - пластиковий корпус
- Циферблат - художній папір
- Живлення - 1 батарейка АА (не входить до комплекту)
- Безшумний механічний механізм - плавна робота
- Надзвичайно точний механічний механізм: кварц
- Вбудований гачок для легкого встановлення
- Вимірювання - вимір температури та вологості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | хвилини секунди | години |
| Бій | Немає |
| Різновид циферблата | арабські цифри |
| Діаметр циферблату, см | 25 см |
| Елементи живлення | батарейка АА — 1 шт (до комплекту не входить) |
| Мелодія | Немає |
| Механізм | кварцовий |
| Особливості циферблата | без декора |
| Призначення | у вітальню, в офіс, до спальні, універсальні, в кухню |
| Розміри корпусу | 25 х 25 см |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | стрілковий |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму та деталей | тихий хід |
| Хід секундної стрілки | плавний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴

