
Гайковерт Milwaukee 1/4" HEX, M12 FID2-0, 170Нм (без АКБ та ЗП) (4933479876) (b441754)
7 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 441754
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Компактна конструкція довжиною 127 мм для роботи у важкодоступних місцях.
- Чудове співвідношення потужності та маси та крутний момент 170 Нм
- Швидка швидкість роботи: до 3600 об/хв і до 4000 уд/хв
- Світлодіодне підсвічування TRI-LED забезпечує високу чіткість освітлення та підвищує видимість на робочому місці.
- 4-режимний перемикач DRIVE CONTROL™ дозволяє користувачеві вибирати між трьома різними налаштуваннями швидкості, крутного моменту, спеціальним режимом для покрівельних шурупів що забезпечує розширення областей застосування
- Патрон ¼″ Hex для швидкої та легкої зміни біт
- Наша система FUEL™ докорінно змінює баланс сил в акумуляторних технологіях. Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE™, акумулятори REDLITHIUM™ та інтелектуальна електроніка REDLINK PLUS™ забезпечують чудову потужність, час роботи та термін служби.
- Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M12™
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 170 H*m |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Додатково | блокування увімкнення, індикатор стану батареї, підсвічування робочої зони, прогумована ручка, скоба для кріплення до пояса, реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Комплектація | без акумуляторів та зарядного пристрою, документація, гайковерт |
| Посадкове місце | 1/4 " |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Частота ударів | 4000 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 3600 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴
