
Гайковерт Tekhmann TIW-90/i12 (850188) (g367125)
1 535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 367125
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кінцевий квадрат розміром ⅜ дюйма ударного приводу з кульковим фіксатором дозволяє використовувати стандартні головки для гайок різного розміру та інші змінні насадки через перехідні адаптери.
В конструкції використаний потужний колекторний двигун з автономним приводом від акумуляторної батареї без «ефекту пам’яті», за рахунок чого подовжено термін служби і час роботи останньої.
Електронний регулятор швидкості забезпечує миттєву зупинку двигуна.
Функція «реверс» дозволяє змінювати напрямок обертання квадрата при виконанні операцій з нарізними з’єднаннями.
Особливості
- Квадрат приводу 3/8"
- Електронне регулювання швидкості обертання клавішею вимикача «Увімк/Вимк»
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Функція «реверс»
- Iндикатор заряду батареї
- Відсутність «ефекту пам’яті»
Комплектація
- Гайковерт ударний акумуляторний TIW-90/i12
- Кліпса кріплення на поясі (варіантна комплектація)
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
- Сумка з тканини
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 90 H*m |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті, без акумулятора в комплекті |
| Додатково | підсвічування робочої зони |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Комплектація | гарантійний талон, інструкція з експлуатації (технічний паспорт), кліпса кріплення на поясі, застосунок No 1 (перелік сервісних центрів), сумка, гайковерт |
| Посадкове місце | 3/8 " |
| Частота ударів | 3500 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 535 ₴




