
Комп'ютерний стіл 1stPlayer Moto-E 1675 Black (Moto-E 1675) (p428013)
10 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 428013
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 74 см |
| Матеріал | пластик/мдф/алюміній |
| Особливості | підставка для навушників, Регулювання висоти |
| Тип | геймерський |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 599 ₴




