
Крісло ігрове 1stPlayer P01 Black-White (g295242)
5 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 295242
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 14.5 кг |
| Маса з упаковкою | 17 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра, нейлон |
| Матеріал рами | Метал |
| Настроювання підголівника | Немає |
| Настроювання пом'якшення попереку | Немає |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Межа нахилу спинки | 135° |
| Розмір паковання | 835 x 650 x 290 мм |
| Тип механізму | газліфт |
| Цвет обивки | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴





