
Прасувальна дошка Eurogold Reflector Blue (R56239) (f589822)
1 601 ₴
- Готово до відправки
- Код: 589822
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окрасою асортименту прасувальних дощок 2022 є модельний ряд NOVA. Особливість полягає в поєднанні елементів, що полегшують роботу з прасування. Завдяки своїй конструкції такі дошки надійні та стійкі, мають привабливий зовнішній вигляд, зручні у використанні — легко розкладаються та складаються.
• Матеріал: сталь
• Має перфоровану металеву основу
• Розмір робочої поверхні дошки для прасування — 38х130 см
• Регулювання дошки для прасування за висотою
• Чохол — 100% бавовна, поролон — 8 мм, зі спеціальним металізованим покриттям для більшого тепловіддання. Така тканина бере тепло від праски та підігріває одяг з боку столу.
Продукція ТМ Eurogold — це завжди висока якість! За наші високі стандарти в підході до вироблення продукції ми відповідаємо своїм ім'ям. Шукайте на нашій продукції фірмові нашивки та логотип Eurogold.
• Матеріал: сталь
• Має перфоровану металеву основу
• Розмір робочої поверхні дошки для прасування — 38х130 см
• Регулювання дошки для прасування за висотою
• Чохол — 100% бавовна, поролон — 8 мм, зі спеціальним металізованим покриттям для більшого тепловіддання. Така тканина бере тепло від праски та підігріває одяг з боку столу.
Продукція ТМ Eurogold — це завжди висока якість! За наші високі стандарти в підході до вироблення продукції ми відповідаємо своїм ім'ям. Шукайте на нашій продукції фірмові нашивки та логотип Eurogold.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurogold |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75-95 см |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | основа з металевою сіткою, Регулювання за висотою |
| Розмір робочої поверхні | 130 x 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 601 ₴
